Online

Kategorie: Štítek:

Pánevní mystérium

Mnoho posturálních problémů v těle je způsobeno špatným nastavením pánve a její nepohyblivostí. Ne nadarmo se o pánvi říká, že je symbolem života. Když v pánvi není pohyb, dalo by se přeneseně říci “není v ní ani život”…
Jakmile zabrousíme do spirituálních vod, dočteme se, že křížová kost je nazýváná posvátnou kostí. Je kostí masivní krvetvorby a dočteme se toho ještě mnohem víc o transcendentních úrovních této zajímavé kostičky.

A co říci o pánvi?
Pojďme začít tím, že se jedná o naprosto dokonale důmyslný kostěnný oblouk, který je vpleten do celé struktury těla a do kterého je zasazena křížová kost jako klín, kdy tato nosná konstrukce dává podporu, ochranu, skrze kyčelní kloub determinuje stabilitu. Jen z této definice je nám zcela jasná důležitost, která se k pánvi v těle váže.
Pokud řešíme karpální tunel, vždy řešíme nejdříve pánev, pokud řešíme chodidlo a spadlou klenbu, vždy řešíme zároveň i pánev… atd atd…

Webinář bude mít teoretickou část, uvedení teoretického základu do souvislostí a pak nás čeká opět praktická část, kdy si ukážeme, jak pracovat s pánví a dáme si bohatý zásobník cviků. Projdeme si vztahovosti v kontextu získaného:
Pánev a pilates.
Pánev a jóga zdravě.
Pánev a funkční silový trénink.
Pánev a běh.

Webinář je určen pro všechny, ať už jste klienti či lektoři.
Klíčem je zvědavost a chuť chtít hledat, zkoušet, učit se nové a to integrovat.

 

Danča
Mgr. Dana Čechmanová
Pohybový specialista, lektor zdravé jógy a funkčního pohybu, zakladatelka PUNK jógy

Kurzovné:

1000